Aktivácia športových partnerstiev​

Sprostredkovanie partnerstiev

Našim partnerom – či už športovcom alebo podporovateľom (sponzorom) prinášame inovatívne spôsoby vzájomnej spolupráce. Prepájame filozofiu sponzora so športovým tímom a prinášame tak natívnu reklamu, ktorá presne zapadá do celého konceptu športového tímu. Vďaka tomuto prístupu pôsobí reklama pre fanúšikov či návštevníkov viac prirodzenejším dojmom a vytvára pozitívne emócie. 

Pre podporovateľov a sponzorov, ktorí sa chcú podieľať na rozvíjaní športu na Slovensku prinášame obsah, ktorí môže byť umiestnený na stránke klubu / tímu, ktorý už podporujú alebo ktorý by chceli podporovať no nevedia nájsť adekvátne reklamné plnenie, ktoré by napĺňalo ich požiadavky. 

„Natívna reklama je forma reklamného obsahu, ktorý je dizajnovo prispôsobený a integrovaný do prostredia, v ktorom sa zobrazuje, takže sa zdá byť prirodzenou súčasťou obsahu. Cieľom natívnej reklamy je zapôsobiť na cieľovú skupinu nenápadným spôsobom, čím sa minimalizuje odpor k tradičnej reklame a zlepšuje sa angažovanosť a konverzie.“

Aktuálna ponuka partnerstiev

Dracula MONACObet Gym

Dracula Gym je športový klub Thajského boxu, MMA, K1, Boxu a Grapplingu sídliaci v novovybudovanom modernom športovom centre Šport Zóna v Banskej Bystrici.

Klub je riadnym členom Slovenskej Muaythai asociácie, Slovenského zväzu Kickboxu, Slovenskej boxerskej federácie, Slovenského zväzu športového ju-jitsu ako národných športových zväzov na Slovensku a Slovenského zväzu MMA ako šporového zväzu MMA v našej krajine.