Zdieľame

Spoznajte Sharewin

Šport je živel, ktorého výsledok je nepredvídateľný. Hranica medzi úspechom a neúspechom je tenká, vhodne zvolená stratégia a komunikácia kľúčová. Preto je pre nás základom dôkladná analýza vychádzajúca z dát, stratégia postavená na skúsenostiach, ale aj flexibilita prístupu a na mieru šitá ponuka.

Vďaka skúsenostiam a spolupráci so známymi športovými značkami prinášame našim klientom pridanú hodnotu v oblasti analýz, implementácie a riadenia športovo-marketingových stratégií, tvorby profesionálneho obsahu (foto, video, digitálna a printová grafika, copywriting), správy sociálnych sietí a PR komunikácie, ale v neposlednom rade aj sponzorskej aktivácie v oblasti športu či organizácie a propagácie športových podujatí.
philosophy

Zdieľajte svoju vášeň!

Šport je o emóciách, ktorým rozumie každý. Šport je univerzálny jazyk, ktorým hovoríme všetci. No aj týmto jazykom je potrebné vedieť vhodne komunikovať.

Zdieľajte vašu vášeň pre šport tým správnym spôsobom a s tými správnymi ľuďmi.

Zdieľajte svoje úspechy, komunikujte správne svoje pády

Šport je o komunite. Či ide o individuálny alebo kolektívny šport, vždy ide o spoločné úspechy všetkých, ktorí priložili ruku k dielu, ale aj zvládanie pádov ťahaním za jeden pomyselný povraz.

Vybudujte komunitu fanúšikov, partnerov a odborníkov, ktorá za vami bude stáť v dobrých časoch, no podporí vás, aj keď sa nedarí.

Zdieľajte profesionalitu a odbornosť

Šport na vrcholovej úrovni je založený na maximálnej profesionalite. Vaša vášeň a zápal vás dostanú ďaleko, no len so správnymi postupmi a odborným prístupom budete dlhodobo úspešný.

Myslite o krok vpred, implementujte profesionálne stratégie, tvorte obsah, ktorý prinesie partnerom a fanúšikom pridanú hodnotu. Budujte budúce úspechy už dnes.

To najlepšie pre
Posuňme spoločne vás, váš klub, vás ako športového partnera, vašu arénu či vaše podujatie na novú úroveň. Zdieľajme spoločne vášeň, emócie a úspech, ktoré šport prináša.

Staňte sa aj vy súčasťou športovej rodiny, kde sa delíme o svoj úspech a radosť zo športu.

Na stiahnutie

Radosť zo športu prinášame bližšie aj k fanúšikom, preto sme pre vás vytvorili sériu pozadí, ktorú si môžete stiahnuť a používať na svojich mobilných zariadeniach.

Tipos Extraliga 2022/2023